Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę

1 sierpnia wyruszy z kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Udajemy się do Jasnogórskiej Pani po raz trzydziesty trzeci. Koszt pielgrzymki 130 zł obejmuje ubezpieczenie, przewóz bagaży oraz pakiet pielgrzyma. Wszelkie zapytania można kierować do ks. Marcina Szlesińskiego pod numery telefonów – wywieszone w gablocie – 516 705 947 lub 663 207 130.

• Wszystkich zainteresowanych pielgrzymką oraz tych, którzy pragną wesprzeć dzieło pielgrzymkowe zapraszamy do parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w każdą środę po Mszy św. wieczornej od 18.30 do 19.00.
  • Spotkanie organizacyjne dla wszystkich pielgrzymów i sympatyków będzie miało miejsce w piątek 28 lipca o godz. 18.30 w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Działdowie.