Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie przy żłobku i zbiórkę chemii, kosmetyków do pielęgnacji niemowląt oraz pieluszek

Zapraszamy na Rodzinne Kolędowanie przy żłobku. Prosimy o zgłaszanie się chętnych Rodzin, które przygotowują jedna kolędę i zaśpiewają wspólnie przy żłobku w naszym Kościele 31 stycznia po Mszy Świętej o 12.00. Rodziny można zgłaszać w zakrystii oraz u Pani Joanny z Zespołu Parafialnego z podaniem nazwy kolędy.

Od dzisiejszej niedzieli w naszej parafii rozpoczynamy zbiórkę chemii, kosmetyków do pielęgnacji niemowląt oraz pieluszek. Zbiórka zakończy się 31 stycznia – w czasie Rodzinnego Kolędowania. Akcja „Pieluszka dla maluszka”, jest prowadzona we współpracy z fundacją Małych Stópek, której głównym celem jest ochrona życia poczętego i pomoc matkom i rodzinom w trudnej sytuacji życiowej. Fundacja współpracuje także z domami małego dziecka czy hospicjami. Do udziału w niej zapraszamy i zachęcamy wszystkich parafian. Przyniesione rzeczy możemy składać w przygotowanym miejscu pod choinką.

Add a Comment