Wizytacja kanoniczna

W dniach 21.06. i 22.06. (tj. sobota i niedziela), nasza parafia przeżywać będzie wizytację kanoniczną, którą przeprowadzi ks. bp. Józef Szamocki. Taka wizytacja odbywa się w każdej parafii co pięć lat. Celem jej jest sprawdzenie stanu duchowego i materialnego parafii. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian w sobotę na Msze św. o godz. 11.00, którą odprawi ks. Biskup. Po Mszy św. przejdziemy w procesji na cmentarz gdzie odbędzie się nabożeństwo za naszych zmarłych. Po południu ks. Biskup odwiedzi niektórych chorych z naszej parafii. Na godz. 20.00 zapraszam wszystkich parafian, grupy modlitewne działające przy naszej parafii oraz młodzież, która ma przyjąć Sakrament Bierzmowania wraz z rodzicami i świadkami na nabożeństwo i katechezę ks. Biskupa. W niedzielę na każdej Mszy św. ks. Biskup wygłosi do nas homilię a na Mszy św. o godz. 17.00 udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.