Intencje Mszy świętej

                 

                Intencje Mszy św. (10 – 16.10.2021r.)

10.10 – niedziela

7.30 – 1/ – w intencji członkiń Róży Różańcowej z ul. Okólnej

          2/ – o zdrowie i Boże błogosław. dla Mirki z okazji 60-tych urodzin

9.00 – 1/ –  w intencji Róży Różańcowej z Kisin

          2/ – + Sławomira Skibińskiego

10.30 – + Tadeusza Czyrko (24 rocz.), Ryszarda Rudnickiego (8 rocz.) i zm. z rodziny

12.00 – + Stanisławę i Jana Merdalskich, rodziców z ob. stron i zm. z rodziny

17.00 – 1/ – z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośba o dalsze Boże błogosław.

                   dla Jerzego i Danieli Rynkowskich w 50-tą rocznicę Sakr. Małżeństwa

            2/ – + Annę Gadomską

11.10 – poniedziałek

7.00 – 1/ – Annę Gadomską

          1/ – + Wiesława Mizerskiego (2 rocz.)

18.00 – 1/ – + Sławomira Skibińskiego

            2/ – + Mariannę i Hieronima Wantowskich oraz zmarłych z rodziny

12.10 – wtorek

7.00 – 1/ – + Sławomira Skibińskiego

          2/ – + Annę Gadomską

          3/ – + Władysławę i Stanisława Przybyszewskich oraz Aleksandrę Sierko

18.00 – 1/ – z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosław.

                   dla Teodozji i Józefa Zyborowicz w 69-tą rocznicę Sakr. Małżeństwa

            2/ – + Mariannę Polak (1 rocz.)

            3/ – + Teofilę Zboińską (43 rocz. i w dniu imienin) i zm. z rodziny Chabowskich

13.10 – środa

7.00 – 1/ – + Sławomira Skibińskiego

          2/ – + Annę Gadomską

18.00 – 1/ – dziękczynna – rocznicę konsekracji siostry Elzbiety z prośbą o Boże

                  błogosławieństwo oraz o zdrowie duszy i ciała

            2/ – + zm. z rodziny Wróblewskich i Kożanowskich, Adama Orzechowskiego

                     i Izabelę Wiśniewską

14.10 – czwartek

7.00 – 1/ – + Sławomira Skibińskiego

          2/ – + Jakuba Szymańskiego (po pogrzeb.)

18.00 – 1/ – + Józefa i Dominikę (4 rocz.), Józefa i Stanisławę Stankiewicz, Józefa,

                      Eugeniusza, Edmunda i Teresę Stankiewicz i Aleksandrę Przyborowską

            2/ – + Annę Gadomską

15.10 – piątek

7.00 – + Barbarę i Janusza Dobrzyńskich, Leokadie Kwaśniewską i Barbarę Bagińską

18.00 – 1/ – + Sławomira Skibińskiego

            2/ – + Annę Gadomską

            3/ – + Bolesława i Mariannę Duda, Wandę i Stefana Ścibisz

16.10 – sobota

7.00 – 1/ – + Sławomira Skibińskiego

          2/ – + Annę Gadomską

          3/ – + Feliksa Fałkowskiego (po pogrzeb.)

18.00 – 1/ – + Stanisława Rosik (7 rocz.)

            2/ – + Edwarda Antkiewicza (w 63-cią rocz. urodzin)

            3/ – + Edmunda Fałkowskiego (po pogrzeb.)