IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 21. 04. 2024 r.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominać będziemy: we wtorek św. Wojciecha, w czwartek św. Marka Ewangelisty.

2. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca tydzień modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne. Wszystkim wiernym polecany, aby modlili się o powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego również z naszej parafii.

3. Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

4. We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie św. Wojciecha, który patronuje naszej wspólnocie parafialnej.
W związku z tym zapraszamy we wtorek na mszę św. odpustową, której przewodniczyć będzie i homilię wygłosi
Ks. Krzysztof Fidorowicz – Ks. Prob. z Turzy Wielkiej.

5. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do  M. B. Nieustającej Pomocy.

6.  W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

7. Wyjątkowo w tym miesiącu z powodu przeżywanego odpustu spotkanie dla Grupy Modlitewnej Ojca Pio w piątek
o godz. 17.00 czuwanie modlitewne, o 18.00 Msza św. za wstawiennictwem św. Ojca Pio po której adoracja jego relikwii. Spotkanie dla Grupy Ojca Pio w czwartek po wieczornej Mszy św. w salce parafialnej.

8. W środę  o godz. 16.00 spotkanie dla I grupy dzieci przygotowujące do uroczystości I Komunii św. Natomiast
w czwartek również o godz. 16.00 spotkanie dla grupy II.

9. Jutro w poniedziałek w Parafii św. Katarzyny rozpocznie się wizytacja kanoniczna. Podczas wizytacji w poniedziałek
o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym odbędzie się procesja z modlitwą za zmarłych. Rozpoczęcie procesji przy bramie wejściowej na cmentarz od ulicy Leśnej, a zakończenie przy krzyżu. Do udziału w procesji i modlitwie za zmarłych, a zwłaszcza tych którzy mają groby bliskich znajdujące się na cmentarzu komunalnym zaprasza Ks. Proboszcz Parafii św. Katarzyny.

10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Pan Bóg odwołał: śp. Krystynę Adamowicz l. 79 zam.
ul. Wyszyńskiego, śp. Władysława Górskiego l. 79 zam. ul. Norwida. Wieczny odpoczynek. . ..

11. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy jak najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki.