Intencje Mszy świętej

Intencje  Mszy  św. (12 – 18.11.2017r.)

12. 11 – niedziela

godz. 7.30 – 1/ – + za zmarłe członkinie Róży Różańcowej z ul. Okólnej

2/ – + Renatę Tyszko (w dniu imienin)

3/ – + Jerzego Pawłowskiego (23 rocz.), Władysławę i Czesława Pawłowskich, Stanisławę i Stanisława Rosińskich, siostry Danutę i Urszulę oraz szwagra Henryka

9.00 – + za zmarłe członkinie Róż Różańcowych z Kisin

10.30 – 1/ – + Feliksa Grabowskiego, rodziców Grabowskich, rodziców  Cendrowskich, Zbigniewa i Kazimierza Makowskich

2/  – + ks. Wiesława Kubiaka (początek Mszy św. gregoriańskiej)

12.00 – + Andrzeja (w dniu urodzin) i Teresę Jankowskich

17.00 – 1/ – + Ewę, Tomasza i Józefa Rolka i rodziców z obojga stron

2/ – + Stanisława i Grzegorza Gorczyńskich i Marię Zbrzyzną

 

13.11 – poniedziałek

godz. 7.00 – 1/ – + Helenę, Piotra i Edmunda Folga (początek Mszy św. gregor.)

2/ – + ks. Wiesława

18.00 – 1/ – + Agnieszkę (1 rocz.) i Andrzeja (22 rocz.) Steyka

2/ – + Mariannę Wojewoda (po pogrzeb.)

 

14.11 – wtorek

godz. 7.00 – 1/ – + Helenę, Piotra i Edmunda Folga

2/ – +Władysława Ankiewicza

3/ – + Helenę Szulc (od pracowników Mlekowity)

18.00 – 1/ – w intencji Ruchu Rodzin Nazaretańskich

2/ – + Mirosławę Jastrzębowską (18 rocz.) oraz zmarłych z rodziny Kowalskich i Mendalków

3/ – + ks. Wiesława

 

15.11 – środa

godz. 7.00 – 1/ – + Helenę, Piotra i Edmunda Folga

2/ – + ks. Wiesława

18.00 – 1/ – + Helenę Szulc (od pracowników Mlekowity)

2/ – + Jana Ługiewicza (z okazji urodzin)

3/ – Helenę i Bernarda Mejka oraz babcie i dziadków z obojga stron

 

16.11 – czwartek

godz. 7.00 – 1/ – + Bolesława i Tomasza Dembińskicj oraz Lucynę, Martę i Marcela  Kuźniewskich

2/ – + Helenę, Piotra i Edmunda Folga

18.00 – 1/ – + Mariusza Ropelewskiego (4 rocz.)

2/ – + Ks. Wiesława

17.11 – piątek

godz. 7.00 – 1/ – + Helenę, Piotra i Edmunda Folga

2/ – + Józefa Dominik (po pogrzeb.)

18.00 – 1/ – + Albina, Jarosława i Jerzego Wróblewskich

2/ – + Janinę Równą (1 rocz.)

3/ – + ks.Wiesława

18.11 – sobota

godz. 7.00 – 1/ – + Helenę, Piotra i Edmunda Folga

2/ – + Wiolettę Lewancką (w 44 rocz. jej urodzin) i Wiktorię oraz dziadków z obojga stron

18.00 – 1/ – + ks. Wiesława

2/ – + Wiolettę Lewancką (w dniu urodzin)

3/ – + Czesławę Angowską (21 rocz.), Monikę i Jana Gumowskich oraz zmarłych z rodziny

 

      Intencje Mszy św. (5 – 11.11.2017r.)

5.11 – niedziela

godz. 7.30 – 1/- w intencji zmarłych członkiń Róży Różańcowej

2/ – w intencji zmarłych członków Męskiej Róży Różańcowej

3/ – + Adelę i Franciszka Brzezińskich

9.00 – + Jana (1 rocz.), Jerzego i Kazimierę Kawczyńskich

10.30 – + Stanisławę i Jana Fabisiak, Annę i Innocentego Jankowskich

0raz zmarłych z rodziny

12.00 – 1/ – o zdrowie i Boże błogosław. dla ks. Proboszcza w dniu urodzin

2/ – + Eugeniusza (11 rocz.) i Sylwię (4 rocz.) Orkwiszewskich

17.00 – + Dariusza Mazurkiewicza (20 rocz.), Andrzeja (13 rocz.)  oraz

rodziców Mijalskich i Mazurkiewiczów

6.11 – poniedziałek

godz. 7.00 – 1/ – + Krystynę Mówińską, Beatę i Edwarda Sorbiewskich

2/ – + Czesława i Zofię Peć, Władysława i Stanisławę Sowińskich,

Andrzeja Pawgskiego i zmarłych z rodziny

18.00 – 1/ – + ojca Józefa oraz zmarłych z rodziny z obojga stron

2/ – + Romana Dulębę (po pogrzeb.)

7.11 – wtorek

godz. 7.00 – + Dominikę Kuźniewską i Franciszka Wondzińskiego

18.00 – 1/ – z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o błogosław.

Boże i zdrowie dla całej rodziny

2/ – + Lidię i Brunona Płocharskich, Jadwigę, Kazimierza i Romana

Czerwińskich

8.11 – środa

godz. 7.00 – + Włodzimierza Łubińskiego

18.00 – 1/ – w 13-ta rocznicę Sakramentu Małżeństwa pp. Beaty i Pawła

2/ – + Edwarda Kowalskiego i rodziców z obojga stron

9.11 – czwartek

godz. 7.00 – + Józefa, Helenę i brata Józefa Dudów, babcie i dziadków oraz

krewnych

18.00 – 1/ – + rodziców Janinę i Bronisława Nasiadka oraz braci

2/ – + Bronisławę i Konstantego Miłockich, Teodorę i Antoniego

Pudlaków i zmarłe rodzeństwo z obojga stron

10.11 – piątek

godz. 7.00 – + zmarłych członków Męskiej Róży Różańcowej

18.00 – 1/ – + Hannę Angowską

2/ – + Jadwigę i Ireneusza Chełstowskich, Czesławę, Jerzego

i Bartosza Welenc

11.11 – sobota

godz. 7.00 – + Annę i Józefa Kolczyńskich, zmarłych z rodziny Sałackich

i Kolczyńskich

18.00 – 1/ – w intencji Ojczyzny

2/ – + Alicję (10 rocz.) i Kazimierza (15 rocz.) Sienkiewicz

3/ – o zdrowie, błogosław. Boże i potrzebne łaski dla ks. Marcina

Intencje Mszy św. (29.10 – 4.11.2017r.)

29.10 – niedziela 7.30 – 1/ – + Jana Kordalskiego (11 rocz.) 2/ – + Władysława (9 rocz.) i Jadwigę Głuśniewskich 3/ – + Franciszka i Teresę Czajkowskich, Grzegorza Cymbalaka 9.00 – + Jana Krygiel oraz Helenę i Stefana Florkowskich 10.30 – 1/ – + Wiesława Śliwińskiego (w dniu urodzin) 2/ – + Stanisława Kochanek (od grupy modlitewnej św. O. Pio) 12.00 – Chrzest św. – w intencji dzieci i ich rodzin 17.00 – 1/ – + Irenę i Mieczysława Siedleckich i dziadków z obojga stron 2/ – + Grzegorza Peć (1 rocz.), Henryka Peć, Mieczysława Lubowieckiego, rodziców Jana i Stanisławę Terelak   30.10 – poniedziałek 7.00 – + Stanisławę i Wincentego Chmielewskich i zmarłych z rodziny 18.00 – 1/ – + Jerzego Jana Szczepańskiego (1 rocz.) 2/ – + zmarłych z rodziny Skałów   31.10 – wtorek 7.00 – + Genowefę i Józefa Arabudzkich i zmarłych z rodziny 18.00 – 1/ – + Wiesława Kornelskiego ( w dniu urodzin) 2/ – Tadeusza Chełstowskiego   1.11 – środa – Wszystkich Świętych 7.30 – + Józefa Kaczyńskiego (14 rocz.) 9.00 – + Wandę, Mariana, Krzysztofa Smereczyńskich oraz zmarłych z rodziny Smereczyńskich i Nasiadków 11.00 – Msza św. na cmentarzu – w intencji wszystkich zmarłych 17.00 – + Jolantę i Grzegorza Piórkowskich, Kazimierza Stachowicza oraz zmarłych z rodziny Gąsiorowskich   2.11 – czwartek – Dzień Zaduszny 7.00 – 1/ – Msza św. zbiorowa za zmarłych 2/ – + Zofię i Józefa Angowskich i siostrę Katarzynę 3/ – + Edmunda Spychalskiego ( 19 rocz.) i dziadków z obojga stron 9.00 – 1/ – Msza św. zbiorowa za zmarłych 2/ – + Annę i Józefa Kolczyńskich, zmarłych z rodziny Sałackich i Kolczyńskich 18.00 – 1/ – Msza św. zbiorowa za zmarłych 2/ – w intencji Róż Różańcowych rodziców modlących się za dzieci 3/ – + rodziców Walerię i Antoniego Piskorowskich, siostrę Irenę Grzymkowską i bratową Grażynę   3.11 – piątek 7.00 – 1/ – dziękczynno-przebłagalna do Najświętszego Serca Pana Jezusa 2/ – + Martę, Bronisława, Huberta i Bronisława Sternickich oraz zmarłych z rodziny 17.00 – + Tomasza Rolka (int. od rodziny Chromy i Haliny Pająk) 18.00 – 1/ – + Jana Wyżlic (6 rocz.) 2/ – intencja przebłagalna za grzech y nasze i całego świata   4.11 – sobota 7.00 – 1/ – o rychły triumf Niepokalanego Serca Maryi nad światem 2/ – + Eugenię i Juliana Cymbalak, zmarłych z rodziny Godlewskich i Cymbalaków 18.00 – + Krzysztofa Jarzynkę (1 rocz.)

Intencje Mszy św. (22 – 28.10.2017r.)

22.10 – niedziela 7.30 – 1/ – + Elżbietę i Henryka Kelmanów 2/ – + Andrzeja Królikowskiego i rodziców z obojga stron 9.00 – 1/ – + Leokadię (21 rocz.) i brata Antoniego Wierzbowskich 2/ – + Teresę, Jana i Krzysztofa Orzechowskich 10.30 – Msza św. dziękczynna z podziękowaniem dla Doroty z okazji 50-tych urodzin oraz córki Katarzyny z okazji 30-tych urodzin prosząc o błogosław. Boże i opiekę Matki Bożej na dalsze lata 12.00 – + Honoratę i Henryka Gawenda, zm. z rodziny Jarzynków i Gawendów, oraz Józefa Burkackiego 17.00 – + Helenę i Jerzego Jakubowskich, Bożenę Skulimowską oraz dziadków z obojga stron 23.10 – poniedziałek 7.00 – 1/ – + Danutę Runo i zmarłych z rodziny 2/ – + Stanisława Kochanka 18.00 – 1/  – w intencji grupy modlitewnej św. O. Pio 2/ – + Mariannę Traczyk ( w rocznicę śmierci) 24.10 – wtorek 7.00 – + Teresę Protokowicz 18.00 – 1/ – + Aleksandrę Wilk (4 rocz.) 2/ – 30-ta rocz. Sakramentu Małżeństwa pp. Jolanta i Roman Sztybrych 25.10 – środa 7.00 – + Włodzimierza Łubińskiego (4 rocz.) 18.00 – 1/ – + Rudolfa Skrzypek (1 rocz.) oraz rodziców z obojga stron 2/ – + Jerzego Maluchnika (28 rocz.) oraz zmarłych z rodziny Aleksandra, Henryka i Ignacego 26.10 – czwartek 7.00 – + Leokadię i Ryszarda Rusiniak 18.00 – 1/ – + Tadeusza Czarneckiego, rodziców Lendzian i Czarneckich oraz zmarłych z rodziny 2/ – + żonę Teresę Szulc (9 rocz.), rodziców Reginę i Mariana, brata Stanisława, dziadków Walentynę i Władysława Szulc, dziadków Trojanowskich, teścia Edwarda, szwagra Piotra Michalak 27.10 – piątek 7.00 – …………………….. 18.00 – 1/ – + Tadeusza Karpińskiego (w dniu imienin) 2/ – + Eugenię i Jana Sadowskich, Bogumiłę i Genowefę Sadowskie, Jolantę, Grzegorza i Stanisława Piórkowskich i Irenę Gadomską 28.10 – sobota 7.00 – + Tadeusza Słomińskiego (w dniu imienin), zmarłych z rodziny i Zenobię Wiesiołek 18.00 – 1/ – + Katarzynę Mówińską, Martę i Bronisława Ławickich 2/ – o zdrowie i Boże błogosław. w 80-te urodziny Heleny i jej męża Aleksandra Czartoryskich

Intencje Mszy św. (15 – 21.10.2017r.)

15.10 – niedziela 7.30 – 1/ – + Krzysztofa Domżalskiego 2/ – + Barbarę i Kazimierza Kapsia 3/ – + Jadwigę Chwedczuk (z okazji imienin) 9.00 – 1/ – + Bolesławę Budzińską (33 rocz.) 2/ – + Krystynę Borowską 10.30 – + Stanisławę i Jana Merdalskich i rodziców z obojga stron 12.00 –  + Edwarda i Stanisława Ukaszewskich i zmarłych z rodziny 17.00 – 1/ – z podziękowaniem Panu Bogu za łaskę konsekracji oraz z prośbą o umocnienie w powołaniu 2/ – + Adama Bojkowskiego (10 rocz.) 16.10 – poniedziałek 7.00 – 1/ – + Edwarda Ankiewicza (w dniu urodzin i imienin) 2/ – w pewnej intencji 18.00 – 1/ – + Stanisława Rosik (3 rocz.) 2/ – + Zofię, Jana, Stanisława, Ryszarda i Elżbietę Pakuła oraz Barbarę Siedlecką 17.10 – wtorek 7.00 – 1/ – + dziadków Cecylię i Józefa oraz zmarłych z rodziny 2/ – + Mariana i Annę Zakrzewskich, Bolesława i Mariannę Nadratowskich oraz zmarłych z rodziny 18.00 – 1/ – + Bolesława, Reginę, Mariana i Marię Dudek i zmarłych z rodziny 2/ – + Jana, Marię, Bogdana Misiewiczów oraz Joannę Kłosowską 18.10 – środa 7.00 – 1/ – + Anastazję i Antoniego Konarzewskich i zmarłych z rodziny 2/ – w pewnej intencji 18.00 – 1/ – + Jana Ługiewicza, rodziców z obojga stron, brata Józefa i szwagra Tadeusza 2/ – + Jana Wiśniewskiego i jego rodziców 19.10 – czwartek 7.00 – ……………………. 18.00 – 1/ – + Gerwazego i Janusza Lewalskich 2/ – + rodziców Franciszka, Auguste i Elżbietę i rodziców Helenę i Konstantego Piekarskich oraz Tadeusza Rynkowskiego 20.10 – piątek 7.00 – + Teresę Jankowską 18.00 – 1/ – + Irenę Mica i rodziców z obojga stron 2/ – + Marka Piątkowskiego (4 rocz.) 21.10 – sobota 7.00 – + Helenę i Jana Morenc 18.00 – 1/ – + Ryszarda Wiśniewskiego, zm. z rodziny z ob. stron i za dusze w czyśćcu cierpiące 2/ – + Bernardę Zieleniak (3 rocz.) oraz zmarłych z rodziny 18.30 – ślub

Intencje Mszy św. (8 – 14.10.2017r.)

 8.10 – niedziela

7.30 – 1/ – w intencji członkiń Róży Różańcowej z ul. Okólnej 2/ – + Amelię i Józefa Grzela 9.00 – 1/ – w intencji Róż Różańcowych z Kisin 2/ – z podziękowaniem Panu Bogu za otrzymane łaski i przeżyte 87 lat z prośbą o dalsze łaski i Boże błogosławieństwo na każdy dzień 10.30 – + Anastazje, Wawrzyńca, Agatę i Katarzynę Stępniowskich oraz Andrzeja, Mariannę i Ewę Łokaj 12.00 – + Tadeusza Dziewulskiego (11 rocz.), rodziców z obojga stron oraz wszystkich zmarłych z rodziny 17.00 – + Irenę Kołodziejską (1 rocz.)

9.10 – poniedziałek

7.00 – + Henryka Cichockiego (od Męskiej Róży Różańcowej) 18.00 – 1/ – + syna Janusza i Michała Patoka, siostrę Teresę, rodziców Kowalskich i Patoków 2/ – + rodziców Zygmunta i Wacławę Kołakowskich i siostrę Helenę

10.10 – wtorek

7.00 – ……………………. 18.00 – 1/ – w intencji Ruchu Rodzin Nazaretańskich 2/ – + Dorotę Ziółkowską (1 rocz.)

11.10 – środa

7.00 – 1/ – + Franciszka i Agatę Protokowicz 2/ – + Arkadiusza Kargol ( po pogrzeb.) 18.00 – 1/ – + Jerzego Balcerzaka (2 rocz.) 2/ – 65 rocz. Sakramentu Małżeństwa pp. Teodozja i Józef Zyborowicz

12.10 – czwartek

7.00 – + Józefa i Stanisławę Stankiewicz, rodzeństwo: Józefa, Eugeniusza, Edwarda, Aleksandrę i Teresę oraz Hieronima i Maksymilianę Dominik 18.00 – 1/ – + Irenę i Waltera Kołakowskich, Jana i Małgorzatę Urbańskich 2/ – z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla siostry Renaty i szwagra Tadeusza

13.10 – piątek

7.00 – o światło Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo, łaskę wiary dla Justyny z rodziną i dla Ewy z rodziną 18.00 – 1/ – + Mariannę i Hieronima Wantowskich, Piotra Guzickiego i zmarłych z rodziny 2/ – + Tomasza Rolka (int. od rodziny Pająków)

14.10 – sobota

7.00 – 1/ – + Bolesława (40 rocz.) i Mariannę Duda, rodziców Ścibiszów i zmarłych z rodziny 2/ – + Władysławę (1 rocz.) i Stanisława (19 rocz.) Przybyszewskich dziadków Przybyszewskich i Mizeriów 16.00 – Msza św. ślubna: Patalon – Karczewska 18.00 – 1/ – + Mariannę (8 rocz.) i Jana Rogalskich 2/ – + Walentego Górneckiego i zmarłych z rodziny  

(1 – 7 10.2017r.)  

1.10 – niedziela

7.30 – 1/ – w intencji członkiń Róży Różańcowej 2/ – w intencji Męskiej Róży Różańcowej 3/ – + Zenona Napiwockiego (w rocznicę śmierci) 9.00 – + Waleriana, Zofię, Feliksa i Zofię Śniegockich 10.30 – + Ryszarda Rudnickiego (4 rocz.) i Tadeusza Czyrko (20 rocz.) 12.00 – + Maksymę (20 rocz.) i Alfonsa Jaworskich, Annę i Jana Józefowicz oraz zmarłych z obojga stron 17.00 – + Krystynę i Teofila Tańskich (w dniu urodzin)

2.10 – poniedziałek

7.30 – o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Anioła Stróża dla Filipa 19.00 – 1/ – + Irenę, Alojzego, Witolda i Bożenę Aleksandrowskich oraz zmarłych z rodziny 2 – + Mariusza, Jarosława oraz Wiktora Dąbrowskich oraz wszystkich zmarłych z rodziny Dąbrowskich, Wąsaków i Wadeckich

3.10 – wtorek

7.00 – + Teresę Jaszczołt (w dniu imienin), Marię i Stanisława Przasnyckich i Jana Olczaka 18.00 – 1/ – o światło Ducha Świętego, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Ewy w rocznicę Chrztu świętego i dla całej rodziny 2/ – + Teresę (w dniu imienin) i Andrzeja Jankowskich

4.10 – środa

7.00 – + Stefana, Martę, braci i bratowe Kosek oraz Władysława Wojcieszka 18.00 – 1/ – w intencji Róż Różańcowych rodziców modlących się za dzieci 2/ – + córkę Elżbietę Kobyłecką (6 rocz.)

5.10 – czwartek

7.00 – + Lecha Józwowskiego (od Męskiej Róży Różańcowej) 18.00 – 1/ – + Jana Kawczyńskiego 2/ – + Bogumiłę Kamińską, Bożenę Skulimowską i dziadków z ob. stron

6.10 – piątek

7.00 – 1/ – dziękczynno – przebłagalna do Najświętszego Serca Pana Jezusa 2/ – + Stanisławę i Józefa Strzelczyk oraz zmarłych rodziny 17.00 – + Hildegardę Jadwigę Klinicką ( po pogrzeb.) 18.00 – 1/ + Annę, Franciszkę i Stefana Leśnych oraz zmarłych z ob. stron 2/ + Henryka Liszewskiego (13 rocz.), Jerzego Banasiaka, Tadeusza Drygulskiego i zm. z rodziny

7.10 – sobota

7.00 – 1/ – rychły triumf Niepokalanego Serca Niepokalanego Serca Maryi nad światem 2 – + Henryka Cichockiego (po pogrzeb.) 16.00 – Msza św. ślubna: Wierzbicka – Smereczyńska 17.00 – Msza św. ślubna: Mariański – Zdunek 18.00 – + Tadeusza (1 rocz.) i Władysławę (44 rocz.) Wojciechowskich

 

Kalendarz

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Nabożeństwa

Msze Święte w Niedzielę:

7:30, 9:00, 10:30, 12:00, 17:00.

Msze Święte w Dni Powszednie:

7:00, 18:00.

więcej...

Użytkownicy na stronie

Aktualnie online: 1
Dzisiaj: 4
W tym tygodniu: 177
W sumie: 73958