III NIEDZIELA WIELKANOCNA 14. 04. 2024 r.

1. Dziś Niedziela Biblijna. Zachęcamy do czytania i rozważania Pisma Św. w codziennej osobistej i rodzinnej modlitwie. Zapraszamy również na spotkania Kręgu Biblijnego w każdą środę po Mszy św. wieczornej.

2. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na nowennę do  M. B. Nieustającej Pomocy.

3.  W czwartek od godz. 17.00 do 18.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu.

4. Za tydzień w Kościele przeżywać będziemy Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą w kościele kwartalne dni modlitw o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.

5. Za tydzień w niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.

6. We wtorek o godz. 16.00 spotkanie dla I grupy dzieci przygotowujące do uroczystości I Komunii św. W środę natomiast o godz. 16.00 dla grupy II.

7. W poniedziałek 22 kwietnia w Parafii św. Katarzyny rozpocznie się wizytacja kanoniczna. Podczas wizytacji w poniedziałek o godz. 12.15 na cmentarzu komunalnym odbędzie się procesja z modlitwą za zmarłych. Rozpoczęcie procesji przy bramie wejściowej na cmentarz od ulicy Leśnej, a zakończenie przy krzyżu. Do udziału w procesji
i modlitwie za zmarłych, a zwłaszcza tych którzy mają groby bliskich znajdujące się na cmentarzu komunalnym zaprasza Ks. Proboszcz Parafii św. Katarzyny.

8. Dnia 8 maja w środę odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odzysk z demontażu pozyskanego sprzętu przeznaczony będzie na misje św.

9. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia składamy jak najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki.